У Галичі відбудеться перенесення мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача

У Галичі відбудеться перенесення мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача - фото 1
31 липня древній Галич відвідає Патріарх Святослав Шевчук, який освятить новозбудований храм Блаженних священномучеників Станіславівських — Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка. Святиню спорудили на Замковій горі.

Про це повідомляють Вікна.

У неділю, 25 липня, відбудеться перенесення мощей блаженних Івана Слезюка та Симеона Лукача з храму Різдва Христового до храму Блаженних священномучеників Станіславівських.

За словами декана Галицького о. Ігоря Барановського, новозбудований храм Блаженних священномучеників Станіславівських розташований у центрі Галич-гори.

«Коли ми почали формувати парафію, було багато думок, де саме спорудити храм. І вибрали найкраще місце: у центрі Галич-гори, попри дорогу, яка веде на Івано-Франківськ та Львів. Вона єднає західний і східний регіони з центральним. А Боже провидіння в тому, що коли починали будівництво, то не мали ні коштів, ні парафії. За чотири роки ми ввійшли до храму. Єпископ дозволив нам служити у ще не освяченій церкві. Це для нас дуже знаково. Ми щиро вдячні меценатам. Особлива подяка сотрудникам о. Володимиру Кузюку та о. Володимиру Палію, ексголові міста п. Оресту Тарачику та мирянам Мартіні й Михайлу Дроздам і всім парафіянам Галич-гори. Нехай Господь віддячить сторицею усім причетним для будівництва. Увесь час ми відчували Господню допомогу і Боже благословення, коли розпочали цю святу справу», — розповів о. Ігор Броновський.