У Гарнізонному храмі Львова відбудуться благочинні різдвяні концерти "Дударика" та друзів

18 січня, 08:50
Культура
У Гарнізонному храмі Львова відбудуться благочинні різдвяні концерти "Дударика" та друзів - фото 1
28 січня 2023 року о 15:00 та 16:30 у Гарнізонному храмі відбудуться благочинні різдвяні концерти коляди з платівок хорової капели "Дударик" та друзів.

Під час концерту збиратимуть кошти на придбання екскаватора для Львівської 103 бригади ТРО ЗСУ, повідомили у пресслужбі Дударика.

Для гостей колядуватимуть Національна хорова капела «Дударик», хор хлопчиків хорової школи "Дударик", дівочий хор "Сестричкм", вокальна формація "Дударик – FOREVER".

"Як у старі добрі часи! Може хто ще пам’ятає концерти «ДУДАРИКА» 20-30 років тому? Тепло, різдвяна містерія, хори акапела, дзвіночки. Микола Кацал вкладав увесь хист і душу (зокрема нашу) у ці концерти. Зараз, в часі війни, є потреба саме такого концерту. Так, щоб вініл з платівок потік і було чутно потріскування ґноту свічки, щоб запахло кутею і медом – такою має бути наша коляда. Ще одне, квитків не буде, але гроші візьміть. Зробимо грошовий внесок у придбання екскаватора для Львівської 103 Бригади ТРО ЗСУ. Ми львів’яни, а це ще той “old school”", – запрошує Дударик.

У Гарнізонному храмі Львова відбудуться благочинні різдвяні концерти 'Дударика' та друзів - фото 106992