У головному соборі США під час інавгурації Байдена відбудеться екуменічна молитва

20 січня, 11:56
Світові
У головному соборі США під час інавгурації Байдена відбудеться екуменічна молитва - фото 1
Така молитва відбувається від першої інавгураці президента Джорджа Вашингтона. Через пандемію Байден та всі бачажаючі приєднаються до неї віртуально.

Комітет із підготовки інавгурації президента США запросив архиєпископа Америки Елпідофора до участі у віртуальній молитві з нагоди інавгурації Джо Байдена. Богослужіння відбудеться у четвер, 21 січня, о 17:00 за київським часом. Про це повідомляє Orthodox Times.

Транслюватиметься молитва в прямому ефірі на https://bideninaugural.org/watch/ та https://cathedral.org/.

Архиєпископ Елпідофор представлятиме православне християнство та виголосить молитву від імені вірних США.

«Маю честь приєднатися до інших релігійних лідерів з усієї країни і молитися нашому Милосердному і Люблячому Богу за нашого нового президента та віце-президента. Ця шаноблива традиція є конкретним прикладом того, як ми можемо об’єднатися як нація в молитві за наших обраних провідників. Приєднуючись до молитов з іншими американцями різних вірувань та звичаїв, ми підтверджуємо суть нашої американської демократії як місця свободи совісті та віри. Помолімось усі за здоров’я та успіх нових президента та віце-президента, щоб наша земля процвітала, а країна об’єдналася», - закликав архиєпископ.