У Гонконгу через придушення релігії комуністичним Китаєм виник дефіцит Біблій
Католицький релігійний орден францисканців, який керує біблійним дослідницьким інститутом Studium Biblicum Franciscanum у Гонконзі, виявив, що поліграфічні компанії побоюються, що друк Біблій без дозволу уряду може призвести до проблем з владою, повідомляє американська організація з боротьби з переслідуваннями International Christian. Про це повідомлє "Слово про слово".
«Studium Biblicum Franciscanum не змогла знайти відповідну друкарню для китайських Біблій і тому не може їх надрукувати», — говорить францисканський монах Реймонд Мері Юнг, член американської групи ChinaAid. SBF.
«Наразі всі запаси китайської Біблії для РКЦ розпродано, і якщо проблему з друком не буде вирішено найближчим часом, виникне дефіцит», — додав він.
Уряд Китаю нещодавно оголосив, що християни повинні спочатку зареєструватися та отримати дозвіл від держави на розміщення релігійного контенту в Інтернеті.
Комуністична партія призначила Ся Баолунга, який очолював репресії проти католицьких і протестантських церков у провінції Чжецзян, головою Управління у справах Гонконгу та Макао, — зазначили International Christian. Голова Комуністичної партії Сі Цзіньпін посилив контроль над релігією в Китаї до рівня, якого не бачили з часів Мао.
Також минулого місяця повідомлялося, що неофіційний представник Ватикану в Гонконзі попередив католицькі місії в місті, що на них чекають важкі дні, оскільки Китай все більше обмежує релігійну свободу.
«Зміни наближаються, і вам краще бути готовими», — сказав католицьким місіям міста в червні монсеньйор Хав’єр Еррера Корона, єпископ, який служив у місті шість років до закінчення терміну повноважень у березні, повідомляє Reuters на час. «Гонконг — не той великий католицький плацдарм, яким був».
У травні китайські чиновники заарештували 90-річного колишнього архиєпископа Гонконгу кардинала Джозефа Дзена за звинуваченнями, пов’язаними з Законом про національну безпеку Гонконгу. Його заарештували разом із довіреними особами Фонду гуманітарної допомоги, які підтримували протестувальників під час продемократичних протестів 2019 року.
Раніше цього року китайська державна газета звинуватила церкви та кардинала Дзен у підбурюванні продемократичних протестів у Гонконзі та закликала Комуністичну партію Китаю посилити контроль над Гонконгом.
Наприкінці червня англіканський священик Джонатан Ейткен, колишній міністр кабінету міністрів Великобританії та член парламенту, також попереджав про обмеження, коли президент Китаю Сі Цзіньпін відзначав 25-ту річницю передачі міста від Великобританії Китаю.
«Небо темніє для релігійної свободи в Гонконзі», – сказав Ейткен під час виступу в Національному клубі в Лондоні 29 червня, повідомляє UCA News. «Є все більш зловісні ознаки» того, що релігійна свобода в Гонконзі є «наступною в списку вбивств деструктивних сил» режиму Сі.
Китай часто звинувачують у порушенні прав релігійних меншин, включаючи християн, тибетських буддистів, практикуючих Фалуньгун і мусульман-уйгурів.