У греко-католицьких церквах Закарпаття промовляють спеціальну молитву за українських воїнів

12.12.2022, 11:30
Католики
У греко-католицьких церквах Закарпаття промовляють спеціальну молитву за українських воїнів - фото 1
У греко-католицьких церквах Закарпаття читають спеціальну молитву за воїнів, які захищають територіальну цілісність України від російського агресора. Роблять це після кожного богослужіння, яке проводиться у храмі – у неділю, релігійне свято та будній день.

«Молитву за українського воїна» читають з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За повідомленням Карпасткого об'єктиву, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці у селі Ужок, що на Великоберезнянщині, отець Мирослав розповів, що текст молитви був затверджений і переданий до парафій єпископом Мукачівської греко-католицької єпархії владикою Нілом.

Після Літургії парафіянам роздають текст тієї молитви.

"Люди стали на коліна і почали молитися, просити Господа Бога захистити синів і доньок України, які захищають свій народ та свою рідну земл. Серед вірників були і військові. Вони щиро молилися за своїх побратимів", - йдеться у повідомленні.

Молитва за українського воїна

Передвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною потугою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і доньок, що, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою у миті випробувань і світлим обрієм у сутінках загроз. Увінчай їхні зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над кривдою.

Підведи кожного, хто спіткнеться; поверни кожного, хто загубиться; звесели кожного, зраненого серцем; воскресіння даруй усім полеглим за своїх братів і сестер. Зроби їх надійною опорою для українського народу – його щитом і його надією. А в грізному клекоті бою дай кожному з них сили й відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги.

Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний світанок, а на його сторожі нехай вірно стоїть відважний захисник України – український воїн!