У Грозному в мечеті вбили інспектора ДПС. Нападника застрелили

У Грозному в мечеті вбили інспектора ДПС. Нападника застрелили - фото 1
У Грозному у приміщенні для намазу у квартальній мечеті невідомий убив ножем інспектора ДПС. Нападника застрелили недалеко від місця події.

Про це редакції Кавказ.Реалії повідомило джерело в правоохоронних органах Чечні.

Як написав у своєму телеграм-каналі Рамзан Кадиров, нападника було вбито нібито "при спробі втекти з місця злочину з табельною зброєю". За словами Кадирова, поліцейські шукають ймовірних спільників правопорушника, а також встановлюють мотиви злочину.

Згідно з непідтвердженою інформацією, нападника вбили в центрі Грозного. На відеозаписі, опублікованому в телеграм-каналі Niyso, людина в чорному одязі вибігає на дорогу. Чути кілька пострілів, після яких людина падає. Потім чоловік піднімається на ноги, лунають ще кілька пострілів і він знову падає.

У липні минулого року правоохоронці Чечні повідомили, що озброєний ножем житель Грозного напав на співробітників зведеного загону поліції МВС Росії в Чечні, які несли службу на стаціонарній посаді. Поліцейські застосували табельну зброю, нападник помер у лікарні. Ніхто із поліцейських не постраждав.

23 червня 2019 року в центрі Чечні 21-річний Ахмед Барзаєв напав із ножем на співробітника дорожньо-патрульної служби та поранив його. Згідно з офіційною версією, у цей момент повз проїжджав боєць Росгвардії Зелімхан Джабраїлов, який застрелив нападника. Перед цим зловмисник встиг його поранити.