У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами

У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами - фото 1
У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами. Першого дня представники різних християнських конфесій зібралися в катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ.

Про це повідомляє прес-служба Харківського екзархату, передає Департамент інформації УГКЦ.

Екуменічний молебень очолили владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, владика Павло Гончарук, єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, і владика Павло Шварц, єпископ НЄЛЦУ.

Оскільки цьогорічною темою тижня стали євангельські слова про дві заповіді любові, то владика Василь у проповіді звернув увагу присутніх на важливість любові до Бога і ближніх.

«Ми маємо творити добро один одному, а особливо в теперішній час війни, незважаючи на погляди чи віросповідання людини», — зазначив архиєрей.

На завершення екуменічної молитви представники різних конфесій прочитали молитви за єдність, опісля — усі присутні спільно заспівали «Боже, великий, єдиний».

Варто додати, що Тижні молитви за єдність між християнами в Харкові тривають із 2015 року. У ці дні представники різних конфесій по черзі збираються на молитви у храмах міста.