У Хорватії молилися за мир в Україні

У Хорватії молилися за мир в Україні - фото 1
У каплиці парафіяльного храму Воздвиження Святого Хреста в Загребі в Хорватії 24 лютого єпископ Мілан Крижевців відслужив Святу Літургію за мир в Україні та поминальний молебень за всіх полеглих у війні.

Єпископу Мілану співслужили о. Андрій Сав’як, єромонах і священик, відповідальний за душпастирство українських біженців, о. Ненад Краячич, директор Карітасу Крижевацької єпархії та ін.У Хорватії молилися за мир в Україні_1

Єпископ Стіпіч закликав зібраних українських вірян не втрачати надії та віри в Божу любов і промисел.

«Хоч іноді ми не розуміємо Божих планів, оскільки ми лише обмежені люди, ми твердо віримо у воскресіння Христа та перемогу над смертю та злом, і тому як християни ми ніколи не втрачаємо надії, віри та любові. Ми як Церква з вами, щоб забезпечити вам людську солідарність і християнську любов як братів і сестер у вірі в ці важкі для вашої Батьківщини та народу часи. Глибоко співчуваємо вам і всьому українському народові та ревно молимося за мир на вашій Батьківщині. Католицька Церква є однією великою родиною Бога в усьому світі. І тут завжди почуваєшся гостинним, збираєшся на молитву, причащаєшся святих Таїнств і посилаєш молитви до Всемогутнього Бога за мир на зруйнованій війною Батьківщині», — зазначив владика Мілан.

У Хорватії молилися за мир в Україні_2

Від початку війни в Україні Карітас Крижевської дієцезії разом із Асоціацією «Добро дом» з Великої Горіці працював над допомогою біженцям з України в Хорватії, а також надсилаючи допомогу в Україну, де проведено вже понад сто гуманітарних акцій у різних містах України, наголосив владика Мілан.

«Ми молимося до Господа нашого Ісуса Христа, який є Царем миру і справедливості, щоб панував мир в Україні та в усьому світі, щоб зброя замовкла, щоб потішив усіх, хто страждає внаслідок цих воєнних жахів і Дай вічну пам’ять і Царство Небесне всім тим, хто втратив життя в цій, як назвав її Папа Франциск, безглуздій війні», — сказав єпископ Стіпіч.