У храмах Греції щоденно моляться за Україну: Єронім ІІ запевнив Митрополита Епіфанія у підтримці

11 березня, 13:24
Міжконфесійне
У храмах Греції щоденно моляться за Україну: Єронім ІІ запевнив Митрополита Епіфанія у підтримці - фото 1
Архиєпископ Афінський і всієї Еллади Єронім ІІ 11 березня 2022 року зателефонував до  Митрополита Київського і всієї України Епіфанія для того, щоби засвідчити підтримку Церкви Греції у цей важкий для України час.

Про телефонну розмову повідомив офіційний сайт ПЦУ.

Предстоятель ПЦУ розповів про поточні події, зокрема про варварські бомбардування російськими військами Маріуполя, Харкова та інших міст України, про служіння Церкви в час війни.

Як повідомляють в ПЦУ, Архиєпископ Афінський Єронім висловив осуд російської агресії та співчуття і підтримку Церкви Греції для Православної Церкви України і українського народу. Він зазначив, що у храмах щоденно звучать молитви за мир в Україні, Церква і держава надають допомогу біженцям з України, а також збирають гуманітарні вантажі для потреб в нашій країні.

Митрополит Епіфаній висловив сердечну подяку Церкві Греції, уряду і народу за підтримку України, за молитву і допомогу в час страшних випробувань війною, яку розв’язала проти нас Росія.

В ПЦУ повідомляють також, що раніше Митрополит Епіфаній мав кілька разів спілкування телефоном зі Вселенським Патріархом Варфоломієм, а також спілкувався з Блаженнійшим Папою і Патріархом Олександрійським і всієї Африки Феодором, з низкою єрархів Православних Церков закордоном і з особистим представником Папи Римського Франциска кардиналом Конрадом Краєвським.

Низка релігійних діячів у ці дні надіслали на адресу Предстоятеля ПЦУ листи підтримки, в яких засуджується агресія Росії проти України.