У Кам’янському зводять храм ПЦУ з урахуванням української архітектури та козацьких традицій

01 червня, 10:39
Православні
У Кам’янському зводять храм ПЦУ з урахуванням української архітектури та козацьких традицій - фото 1
На території Козацької церкви Пресвятої Покрови розпочалося будівництво храму Православної Церкви України, який буде збудовано з урахуванням української архітектури та козацьких традицій.

Про це на своїй сторінці в Фб написав мер міста Андрій Білоусов. За його словами, це вагома духовно-культурна подія для міста.

Благословити початок робіт приїхав владика Симеон – очільник Дніпропетровської єпархієї ПЦУ, архиєпископ Дніпровський і Січеславський.

Багато років Козацька церква Пресвятої Покрови орендувала комунальне приміщення. Після звернення настоятеля церкви отця Феодосія до міського голови Андрія Білоусова це питання було вирішено, і будівля вже у власності релігійної громади. В майбутньому її буде переобладнано в духовно-соціальний центр при храмі.

У Кам’янському зводять храм ПЦУ з урахуванням української архітектури та козацьких традицій - фото 135217

У жовтні 2023 року презентований проект майбутнього храму схвалив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час свого візиту до Кам’янського.

На знак подяки Андрій Білоусов отримав від владики Симеона пам’ятну медаль, присвячену п’ятій річниці Об’єднавчого Собору, вручення Томосу про автокефалію та інтронізації Предстоятеля ПЦУ.