У Києві допоможуть постраждалим від домашнього насильства

У Києві допоможуть постраждалим від домашнього насильства - фото 1
У Києві створять денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Як передає Укрінформ, про це поінформувала заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Київ отримав державну субвенцію на понад 6 мільйонів гривень, і за ці кошти буде створено цей денний центр. Дуже важливо, що в структурі нового центру буде працювати мобільна бригада, яка оперативно реагуватиме на випадки домашнього насильства. Основна мета діяльності такої бригади – невідкладне надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам. Створення такого центру – це логічне продовження розбудови єдиної системи протидії та запобігання насильству. Це буде заклад, який відповідатиме всім сучасним вимогам. Розташований він буде за адресою: вул. Райдужна, 6-А», – сказала Хонда.

Вона зазначила, що основними завданнями майбутнього денного центру будуть: надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам; організація та підтримка груп взаємодопомоги постраждалих осіб; організація та проведення семінарів і тренінгів для постраждалих осіб; проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві; інформування населення про права постраждалих осіб та соціальні послуги, які надаються денним центром.

У закладі працюватимуть юрисконсульти, психологи і лікар-психолог, соціальні працівники. До складу мобільної бригади входитимуть психолог, соціальний працівник та водій.

Повноцінно новий денний центр повинен запрацювати у 2022 році.

Додамо, в Україні буде створено 125 спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.