У Києві готується масштабний фестиваль «Всі разом - за сім'ю!»

19 травня, 17:48
Суспільство
У Києві готується масштабний фестиваль «Всі разом - за сім'ю!» - фото 1
Традиційний фестиваль «Всі разом - за сім'ю!» відбудеться 5-6 червня 2021 р. у Києві в Музеї під відкритим небом Пирогів.

Масштабний захід вперше пройде на локації, яка дозволяє поєднати відпочинок на природі з участю в насиченій програмі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnvictory.

Передбачені дитячі активності, спортивні майданчики, консультації та навчання, романтичні станції та зони зі смачним частуванням. Для дітей підготують надувні батути і гірки, вуличний кінотеатр, малювання на іграшкових будиночках і мольберті аквагрим, розвиваючі ігри, шоу з хімії та багато інших цікавинок.

Для дорослих проводитимуться консультації фахівців з дошлюбної підготовки, сімейного життя і виховання дітей; також буде зони для закоханих; спеціально обладнані романтичні станції для спілкування тет-а-тет; перетягування автомобіля на звання «Суперпапа».

Киян і гостей столиці чекають командні змагання з силового екстриму і перетягування каната, а також відкритий турнір з армрестлінгу та сімейний забіг. Кульмінацією фестивалю буде вечірня концертна частина, хедлайнерами якої буде Олег Собчук та група "Скай". Більш детальну інформацію тепер можна дізнатися на офіційному сайті фестивалю vsirazom.ua/family2021kyiv