У Києві греко-католикам виділили землю під храм

У Києві греко-католикам виділили землю під храм - фото 1
В Оболонському районі столиці УГКЦ отримала ділянку для будівництва храму.

Про це повідомляє прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ

Це четверта ділянка, яку за роки Незалежності України столична влада надала УГКЦ. За відповідне рішення проголосували 88 депутатів Київради 16 грудня 2021 р.

У своєму коментарі щодо рішення Київради адміністратор оболонської парафії УГКЦ протоєрей Андрій Бонис зауважив, що це історично справедливий момент у житті греко-католиків Оболонського району.

«Понад п’ятнадцять років наші вірні не мали власного храму ані належного приміщення для звершення Богослужінь. Ми змушені були орендувати невеличкий зал у підвальному приміщенні, який пристосовували до молитовних потреб. Хочу сьогодні подякувати усім, хто виявом своєї доброї волі долучився до даного епохального рішення. Дякую за підтримку та допомогу в розвитку духовності та культури нашої Європейської столиці» – зазначив душпастир.

У курії Київської архиєпархії УГКЦ щиро сподіваються, що це рішення стане поштовхом, щоб греко-католики інших районів столиці, які молять в орендованих і пристосованих для Богослужінь приміщень, отримали ділянки для будови храму.