У Києві на COVID-19 захворіла вся парафія. Настоятель храму у кризовому стані

Духовенство і парафіяни парфії Первоверховних апостолів Петра і Павла УПЦ МП, що на Нивках у Києві, масово хворіють на коронавірус. Настоятель храму архимандрит Аліпій (Світличний) перебуває у кризовому стані.

У Києві на COVID-19 захворіла вся парафія. Настоятель храму у кризовому стані - фото 62819

 

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на фейсбук-сторінку настоятеля храму.

"Тут, кажуть, в інтернеті дуже багато пишуть про мій важкий стані. Хочу уточнити у мене, дійсно ковід-19. І нам на парафію його занесли так, що відразу багато людей захворіло і три священики. Ось і доводиться лікуватися від запалення легенів. Поки лікування йде інтенсивно і створює масу незручностей. Лікарі дуже наполегливо за мене взялися і не дають вільного часу ні на що. Навіть вночі ставлять крапельниці. Як пояснюють, від сьогодні почався період кризи. Потрібно врятувати легені (вражені не сильно, але мозаїчно) і не допустити утворення тромбів ", - написав 2 грудня настоятель храму архімандрит Аліпій (Світличний).

У свою чергу віряни вказують на п'ять священиків, за здоров'я яких просять молитися.
"Просимо молитов за парафію Первоверховних апостолів Петра і Павла, що на Нивках у Києві. Хворіють священнослужителі та парафіяни. Помолимося за здоров'я архимандрита Аліпія, єрея Сергія, єромонаха Євстратія, єрея Валерія, архимандрита Ігнатія, Валерія, Олени, Валентини, Катерини",- йдеться у повідомленні в соціальних мережах УПЦ МП.