У Києві презентують Євангеліє та книгу Діянь апостолів для незрячих

01 жовтня, 14:07
Католики
У Києві презентують Євангеліє та книгу Діянь апостолів для незрячих - фото 1
У суботу, 2 жовтня, у Києві відбудеться презентація Євангелія та книги Діянь апостолів для незрячих шрифтом Брайля. Видання є результатом співпраці Патріаршої катехитичної комісій Української Греко-Католицької Церкви з Українським товариством сліпих.

Презентація відбудеться у приміщенні Собору Воскресіння Христового (Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5 (метро Лівобережна) в рамках святкування Дня катехита у Київській митрополії УГКЦ.

"Нове видання видрукуване у Республіканському будинку звукозапису та друку та є справжнім подарунком для незрячих, адже в Україні таких видань є обмаль. Подібне видання (Євангеліє) українською мовою було здійснено ще у 90-х роках минулого століття товариством «Світло на Сході», та більшість його тиражу здебільшого потрапила у бібліотеки. Святе Письмо повинно стати основою життя, настільною і щоденною книгою кожного християнина. Тому наша Церква, яка розуміє це і чуйно прислухається до потреб кожного свого вірного, підтримала видання Євангелій від Матвія, Марка, Луки і Йоана та книги Діяння апостолів рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Дбаючи таким чином про доступність Слова Божого для людей з особливими потребами, Церква тим самим показує, що Христос звертається до усіх, не зважаючи на їх особливості чи фізичні обмеження", - йдеться у повідомленні Катехичної комісії УГКЦ.

Після презентації, на завершення святкування Дня катехита у Київській Митрополії, буде проведено молитовне читання Святого Письма (Lectio Divina), до якого запрошують приєднатися усіх охочих.

У Києві презентують Євангеліє та книгу Діянь апостолів для незрячих - фото 79845