У Києві пройде фестиваль "Українська писанка", на якому планують встановити світовий рекорд з писанкарства

24 квітня, 11:10
Культура
У Києві пройде фестиваль "Українська писанка", на якому планують встановити світовий рекорд з писанкарства - фото 1
Фестиваль української писанки, на якому будуть представлені традиції писанкарства з різних регіонів, майстер-класи, благодійний аукціон та спроба встановлення світового рекорду з масового розпису писанок, відбудеться 30 квітня в київському інноваційному парку UNIT.CITY.

У Києві відбудеться Фестиваль української писанки. Захід пройде в останній день квітня в інноваційному парку UNIT.CITY. Про фестиваль повідомили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

На фестивалі будуть представлені традиції писанкарства з різних регіонів України. Майстри покажуть свої традиційні писанки та проведуть майстер-класи для охочих навчитись розпису.

У Мінкульті також повідомили, що на цьогорічному фестивалі заплановано Встановлення Світового рекорду з масового розпису писанок, а також благодійний аукціон з писанками від зірок шоу-бізнесу.

А самі писанки, створені під час події, передуть на передову нашим захисникам через Міжнародний штаб допомоги українцям.

Цей захід є важливою частиною національної культурної програми та має на меті популяризацію української традиції та мистецтва писанкарства.