У Києві Московський Патріархат відкриє найбільшу в Україні православну школу

27 січня, 09:13
Православні
У Києві Московський Патріархат відкриє  найбільшу в Україні православну школу - фото 1
1 вересня 2022 року з благословення Митрополита Онуфрія в Києві відкриється перша українська православна школа «Trinity». Тут діти з сімей вірчн УПЦ МП здобуватимуть фундаментальну базову освіту з 1 до 9 класу, а в перспективі – з 1 до 12 класу.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт trinity.ua.

Як повідомляють в УПЦ МП, мета закладу – об’єднати методи класиків педагогіки, таких як К.Д. Ушинський, В.О. Сухомлинський, А.С. Макаренко, і новітні психолого-педагогічні технології, й водночас створити у школі комфортну сімейну атмосферу. Освітній комплекс складається зі школи, розташованої в Солом’янському районі Києва в окремій будівлі площею 5 000 кв. метрів, діючого православного дитячого садка та власного табору відпочинку під Києвом.

У новій школі вже оголосили набір педагогів молодших класів. Від вчителів вимагається володіння високими моральними якостями, крім того, вони мають розділяти цінності Православ’я.

«Trinity School увібрала найкращі традиції класичного світського та православного виховання, розвитку особистості дитини та її професійних компетенцій. Інтеграція такого підходу здійснюється на всіх етапах розвитку дитини: в початковій, базовій середній і спеціалізованій освіті», – йдеться у повідомленні школи.