• Головна
  • Новини
  • У Києві урочисто відкрили та посвятили Український Дім Біблії (оновлено)...

У Києві урочисто відкрили та посвятили Український Дім Біблії (оновлено)

22.06.2011, 09:03
У Києві урочисто відкрили та посвятили Український Дім Біблії (оновлено) - фото 1

В заходах взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Міністр культури України Михайло Кулиняк, заступник голови КМДА Леонід Новохатько, народні депутати України, представники Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, представники 16 конфесій, які входять до складу УБТ.

exklusiv.gifперерізання-стрічки.jpg21 червня в рамках святкування 20-річчя діяльності Українського Біблійного Товариства в Києві урочисто відкрито Український Дім Біблії. В заходах взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Міністр культури України Михайло Кулиняк, заступник голови КМДА Леонід Новохатько, народні депутати України, представники Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, представники 16 конфесій, які входять до складу УБТ.

Український дім Біблії

Володимир Литвин разом із Президентом УБТ урочисто перерізали стрічку, оголосивши відкритим Дім Біблії в Києві.

Відкриття Українського дому Біблії

Михайло Кулиняк зачитав привітання членам Біблійного товариства від Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Подарункова Біблія«Глибоко символічно, що 20-ліття УБТ збігається з 20-літтям незалежності України. Робота УБТ – це приклад конструктивної міжконфесійної співпраці, виконання волі Божої та наслідування апостолів», - зазначено у привітанні глави держави.

Від імені УБТ Григорій Комендант передав Віктору Януковичу перший примірник нового, четвертого перекладу Біблії, презентація якого відбулась у рамках урочистого святкування ювілейної дати УБТ.

Відкриття Українського дому Біблії. Виступ В.Литвина«Переконаний, що Україна буде утверджуватись у міру того, як буде утверджуватись віра в душах людей», - наголосив Володимир Литвин, звертаючись до учасників урочистостей. Також спікер висловив переконання, що «Бог є запорукою незалежності Української держави».

«Такий Дім Біблії має бути на Печерських пагорбах – в середині трикутника: Президент, Прем’єр, парламент», - зазначив Володимир Литвин.

Нагадаємо, що інформаційний партнер заходу - Релігійно-інформаційна служба України.

Відкриття Українського дому Біблії. Присутні на відкритті

Відкриття Українського дому Біблії. Присутні на відкритті

Довідка:

Українське Біблійне Товариство – міжконфесійна християнська організація, заснована 1991 року. Її метою є переклад, друкування і розповсюдження Біблії та біблійної літератури українською мовою й мовами нацменшин, що проживають на території нашої держави. До складу Товариства входять 16 провідних українських конфесій православного, католицького та протестантського віросповідання, а також Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України. Товариство є повноправним членом всесвітньої організації Об’єднаних Біблійних Товариств.

За роки діяльності Товариство випустило і розповсюдило понад 8,1 мільйонів примірників Біблії та іншої біблійної літератури, з яких понад 3 млн. – у рамках різних всеукраїнських благодійних проектів.

фото - Українського Біблійного Товариства та Олени Мокренчук


Джерело публікації: risu.org.ua