• Головна
  • Новини
  • У Києві відбулась чергова міжконфесійна молитва за мир і за загиблих християн...

У Києві відбулась чергова міжконфесійна молитва за мир і за загиблих християн

09.04.2015, 09:05
У Києві відбулась чергова міжконфесійна молитва за мир і за загиблих християн - фото 1
Традиційна молитва за мир, ініційована «Спільнотою святого Егідія», відбулась 8 квітня у столичному римо-католицькому соборі св. Олександра. На молитві були присутні священнослужителі Римо- і Греко-Католицьких та Лютеранської Церков.

Молитва за мирТрадиційна молитва за мир, ініційована «Спільнотою святого Егідія», відбулась 8 квітня у столичному римо-католицькому соборі св. Олександра. На молитві були присутні священнослужителі Римо- і Греко-Католицьких та Лютеранської Церков, чисельні вірні різних конфесій.

Молились про мир у всьому світі, згадували поіменно тих, хто в останні роки віддав своє життя во ім’я Христа. Пом'янули загиблих християн на Сході нашої країни, молились за найшвидше припинення війни, за настання миру.

На молитві був присутній генеральний секретар «Спільноти святого Егідія» проф. Адріано Роккуччі, який у своєму виступі заявив: «Тиждень тому у Кенії убили студентів-християн… Список людей, що загинули за віру в Христа в останні роки, досить великий — це православні, католики, протестанти. “Спільнота святого Егідія” у всіх країнах світу не перестає молитись за тих, хто віддав життя заради Євангелія. На сьогоднішній молитві зібрались учасники з України, Росії і Польщі, нас об’єднала молитва».

Міжконфесійна молитва об’єднала багатьох людей, переважна більшість серед присутніх – це молодь та діти. Згадуючи загиблих поіменно члени спільноти ставили за них свічки. Молились за християн, що постраждали від комуністичних режимів та мусульманських екстремістів. Молились за припинення терористичних актів, за захист християн, аби Господь почув молитву і дарував спокій та мир в Україні та всьому світі. Повідомила кореспондент РІСУ Ірина Риндич.

Молитва за мир

Молитва за мир

Молитва за мир