У Києві відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков

07 березня, 16:38
Міжконфесійне
У Києві відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков - фото 1
7 березня 2024 року в Києві під головуванням Старшого єпископа Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслава Носова відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Про це повідомляє сайт ВРЦіРО.

У заході взяли участь глави та уповноважені представники Ради Церков та представники Державної служби з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС), експерти.

Перший заступник Голови ДЕСС Віктор Войналович поінформував членів ВРЦіРО про стан державно-конфесійних відносин в Україні та відповів на питання, у тому числі щодо законопроекту про про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій (реєстр.номер 8371), щодо низки актуальних питань діяльністі релігійних організацій в умовах воєнного стану, тощо.

На засіданні ВРЦіРО також обговорили діяльність комісій Ради Церков з питань соціального служіння та медіа служіння та робочої групи з питань реституції майна релігійних організацій. За результатами обговорення ВРЦіРО надала відповідні доручення Секретаріату Ради.

Учасники засідання ВРЦіРО подякували Старшому єпископу Церкви АСД в Україні Станіславу Носову за плідне головування у Раді Церков. Головуючим у ВРЦіРО на наступний період став Президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант.