• Головна
  • Новини
  • У Києві відбувається конференція «Ісламська релігійна освіта у світських суспільствах»...

У Києві відбувається конференція «Ісламська релігійна освіта у світських суспільствах»

05.10.2012, 11:07
У Києві відбувається конференція «Ісламська релігійна освіта у світських суспільствах» - фото 1
У ході культурної події планується обговорити проблеми та перспективи ісламської освіти у країнах-учасниках, а також накреслити шляхи вирішення поставлених питань.

УMMA.jpgУ Києві, у конференц-залі Духовного управління мусульман України (мечеть «Ар-Рахма»),  5-7 жовтня пройде Міжнародна конференція «Ісламська релігійна освіта у світських суспільствах», організаторами якої є Віденський університет, Ісламський університет (Київ) та Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова та проводиться також за підтримки Міністерства закордонних справ Австрії та Австрійського регіонального офісу співпраці між наукою та культурою у Сараєво.

За повідомленням УММА-інформ, у форумі беруть участь представники більш ніж 20 країн Європи, Близького Сходу, Центральної Азії та Кавказу.

Сама конференція є частиною проекту «Ісламська освіта у Південно-Східній Європі», що реалізується Віденським університетом. У ході культурної події планується обговорити проблеми та перспективи ісламської освіти у країнах-учасниках, а також накреслити шляхи вирішення поставлених питань.

З програмою конференції можна ознайомитися тут.

Теги: #ДУМУ