У Києві зірвали прем'єру фільму про сатанинську церкву США

О 19:00 в столичному Будинку кіно мала відбутися прем'єра скандального документального фільму з програми останнього Sundance Film Festival "На славу темряви?" ("Hail Satan?", США, 2019 рік, 95 хв., 18+) режисерки Пенні Лейн.
У Києві зірвали прем'єру фільму про сатанинську церкву США - фото 58905

 

Кінопоказ було зірвано християнським духовенством і правою молоддю. Про це з посиланням на телеграм-канал спільноти Традиція і порядок розповідає Еспресо.TV.

"Переглянути фільм у дружній компанії прийшли кілька десятків добре відомих нам радикальних лівих діячів, однак їх чекало розчарування. Показу не відбулося. Більше того, його не відбудеться ніколи. Ні в Києві, ні в будь-якому іншому українському місті... Лівій диявольській заразі не бути в Україні!", - зазначається у повідомленні.

Окрім того, традиціоналісти написали заяви до правоохоронних органів з проханням встановити, на яких підставах стрічка, "що прямо закликає до релігійної ворожнечі", мала демонструватися у некомерційній державній установі.

Довідка

Фільм "На славу темряви?" ("Hail Satan?") присвячено зародженню та становленню у Сполучених Штатах Америки об'єднання "Сатанинський рух", що протиставляє себе християнству.

"Забудьте все, що ви чули про сатаністів раніше: цей фільм не про криваві ритуали та поклоніння дияволу, а про громадянський протест в атмосфері карнавального свята. "Сатанинський храм" був заснований у 2013-му році випускниками Гарвардського університету Малкольмом Джаррі й Люсьеном Грівзом, що об'єдналися з метою протистояння консервативним тенденціям в американському суспільстві. За 6 років рух вийшов за межі епатажного тролінгу, ставши серйозним майданчиком для популяризації ідей соціальної справедливості та релігійного плюралізму", - йдеться у розміщеному на Concert.ua запрошенні на перегляд.