У Києво-Печерській лаврі відбулося наречення двох нових єпископів ПЦУ

03 квітня, 17:27
Православні
У Києво-Печерській лаврі відбулося наречення двох нових єпископів ПЦУ - фото 1
У домовому храмі на честь святителя Миколая Чудотворця при Митрополичій резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі 3 квітня 2026 року відбулося наречення архимандрита Рафаїла (Жигала) на єпископа Макарівського, вікарія Київської єпархії.

Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.

Того ж дня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі також пройшло наречення архимандрита Феодосія (Ляховича) на єпископа Ірпінського, вікарія Київської єпархії.

Богослужіння очолив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Обрані на архиєрейське служіння архимандрити Рафаїл та Феодосій звернулися до Предстоятеля Епіфанія та єпископату зі ставленицьким словом.

Нагадаємо, сьогодні, 3 квітня, у Києві відбулося чергове засідання Священного Синоду, на якому ухвалили рішення про обрання трьох нових єпископів.