У лаврі виявили підпільний швейний цех, поліграфію і гончарню, - 5 канал

У лаврі виявили підпільний швейний цех, поліграфію і гончарню, - 5 канал - фото 1
На території лаври, окрім поліграфії та виробництва сувенірної продукції, працювала ще й швейна майстерня. І просто зараз підопічні колишнього намісника Павла (Лебедя) вивозять звідти майно. Про це повідомила журналістка "5 каналу" Ганна Рибалка.

"5 канал" повідомляє, що як тільки їх журналістка з оператором зайшли на територію лаври, представники УПЦ МП почали перешкоджати діяльності медійників. Також голова інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополит Климент заявив, що журналісти "5 каналу" потрапили в приміщення раніше, ніж представники монастиря.

"Тому ми будемо звертатися до правоохоронних органів з проханням, щоб "5 канал" і всіх журналістів перевірили на рахунок того, чи не винесли вони ті речі, які мали сакральний характер", – заявив митрополит Климент.

На території заповідника припинено рух автотранспорту з 6:00 до 22:00, а для проходу на територію люді мають показати паспорт.

Як йдеться у повідомленні, у корпусі 44, який пам'яткою, 21 квітня виявили порушення пожежної безпеки. Також завітали до церковної крамниці. З'ясували, що там розгорнуто бізнес: виготовляється сувенірна та поліграфічна продукція.

Журналісти "5 каналу" зафіксували, що на території Лаври працює швейна майстерня. З території цієї майстерні вивозять килими та інші речі, утім коментувати, куди саме, відмовилися.