У Лондоні, Даремі та Львові пролунали церковні дзвони на підтримку України

У Лондоні, Даремі та Львові пролунали церковні дзвони на підтримку України - фото 1
20 березня дзвони соборів Лондона і Дарема залунали на знак єдності та солідарності з народом України, разом із дзвонами церков міста Львова.

Подія відбулася о 16:00 за місцевим часом Британії та о 18:00 за київським. Про це повідомляє Львівська міська рада із посиланням на сайт катедрального cобору святого апостола Павла у Лондоні, повідомляє "Вечірній Київ".

"Ми сподіваємося, що народ України побачить запис, як у Лондоні лунають дзвони, та знайде втіху в такому акті солідарності. Ми продовжуємо молитися за силу та безпеку для багатьох людей, які постраждали від конфлікту, і за мир в Україні та в усьому світі", — йдеться у повідомленні.

У Лондоні, Даремі та Львові пролунали церковні дзвони на підтримку України - фото 89663

У дзвони собору святого Павла регулярно дзвонять на недільних богослужіннях, під час спеціальних богослужінь та в інших випадках святкування чи вшанування пам’яті. Відлиті у 1878 році, 12 змінних дзвонів утворюють друге за величиною кільце дзвонів у світі.

У Даремському соборі також вдарили у дзвони в неділю та молилися за мир на знак солідарності з Україною.

У Лондоні, Даремі та Львові пролунали церковні дзвони на підтримку України - фото 89664

Участь у молитвах у соборі святого Павла разом із членами делегації українських греко-католиків у Великій Британії взяв єпарх Лондонської єпархії Пресвятої Родини УГКЦ єпископ Кеннет Новаковський.