У Лондоні заарештували 71 річного пастора за «гомофобні вислови»

05.05.2021, 11:30
Світові
В Західному Лондоні біля станції Уксбридж 23 квітня заарештували 71 річного Джона Шервуда, який є пастором та вуличним проповідником. Його затримали через те, що він говорив про біблійний погляд на сім’ю та наголошував, що діти повинні виховуватися в родинах, де є мама і тато. Слова проповідника були трактовані як «гомофобні вислови».

Джон Шервуд вже 35 років служить в церкві та має величезний досвід вуличної проповіді, повідомляє християнська газета "Слово про слово".

Поліція затримала служителя, спираючись на Закон про громадський порядок, який передбачає затримання людини за «принизливі або образливі слова», що завдають ще комусь «шкоди». Його слова були трактовані як «мову ненависті та провокацію» проти ЛГБТ.

Джона Шервуда цілу ніч тримали у відділку. Згодом його звільнили без звинувачення.

«Я не робив жодних гомофобських коментарів, я просто визначав шлюб як стосунки між чоловіком і жінкою. Я говорив лише те, що сказано в Біблії – я не хотів нікому нашкодити чи образити», – підкреслив пастор Шервуд, заперечуючи звинувачення в образливих висловлюваннях.

Daily Mail повідомляє, що після затримання і допиту проповідник вийшов із відділку в синцях.

«Коли до мене звернулися поліцейські, я пояснив, що дію згідно з принципом свободи совісті й віросповідання. Мене примусово стягнули зі сходів, в результаті чого я отримав ушкодження зап’ястя та ліктя. Я впевнений, що зі мною поводились ганебно. Це ніколи не мало статися!», – зазначив Джон Шервуд.