У Луцьку висадили алею пам’яті великих подвижників УГКЦ

24 квітня, 14:11
Суспільство
У Луцьку висадили алею пам’яті великих подвижників УГКЦ - фото 1
У Міжнародний день Землі, 22 квітня, Бюро УГКЦ з питань екології спільно з Луцьким екзархатом долучилося до екологічної ініціативи в Саді Українства на Волині.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

На Алеї Релігії та Філософії висадили п’ять дерев на честь визначних діячів Української Греко-Католицької Церкви та українського народу.

Саджанці ліквідамбра смолоносного присвятили Праведному митрополиту Андрею Шептицькому, блаженним Миколаю Чарнецькому та Василю Величковському, Патріархам Йосифу Сліпому і Любомиру Гузару.

У заході взяли участь екзарх Луцький владика Йосафат Говера, референт Екобюро УГКЦ Луцького екзархату о. Ярослав Пелих, духовенство, монашество та вірні з Луцька, Ківерців, Рожищ, Ковеля і Володимира.