У Луцьку висадили алею пам’яті великих подвижників УГКЦ
24 квітня, 14:11
Суспільство
У Міжнародний день Землі, 22 квітня, Бюро УГКЦ з питань екології спільно з Луцьким екзархатом долучилося до екологічної ініціативи в Саді Українства на Волині.
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
На Алеї Релігії та Філософії висадили п’ять дерев на честь визначних діячів Української Греко-Католицької Церкви та українського народу.
Саджанці ліквідамбра смолоносного присвятили Праведному митрополиту Андрею Шептицькому, блаженним Миколаю Чарнецькому та Василю Величковському, Патріархам Йосифу Сліпому і Любомиру Гузару.
У заході взяли участь екзарх Луцький владика Йосафат Говера, референт Екобюро УГКЦ Луцького екзархату о. Ярослав Пелих, духовенство, монашество та вірні з Луцька, Ківерців, Рожищ, Ковеля і Володимира.