У Львівському музеї історії релігії презентують виставку «Замки України»

26 січня, 14:27
Культура
У Львівському музеї історії релігії презентують виставку «Замки України» - фото 1
У Львівському музеї історії релігії» у четвер, 29 січня, львівська художниця Ірина Фартух представить серію живописних робіт, присвячених замковій архітектурі України.

Про це повідомляє офіційний сайт Львівської обласної ради.

«Ідея звернутися до теми українських замків виникла в Ірини Фартух ще у 2007 році й відтоді стала важливою частиною її творчості. Метою цієї серії є ознайомлення глядачів з історією та сучасним станом замків Тернопільщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Хмельниччини, а також привернути увагу до проблеми їхнього збереження», – зазначили в музеї.

В експозиції «Замки України» Ірина Фартух представить 28 живописних робіт із зображеннями замків у Золочеві, Галичі, Золотому Потоці, Підгірцях, Старому Збаражі, Жовкві, Поморянах, Сутківцях та інших історико-культурних осередках. Роботи виконані в техніці олійного живопису, мають переважно етюдний характер і фіксують реальний стан замків, передаючи атмосферу місця, світло та настрій кожної локації.