У Львові біля храмів чоловікам видавали повістки у військкомати, - Княжицький

04 липня, 09:05
Суспільство
У Львові біля храмів чоловікам видавали повістки у військкомати, - Княжицький - фото 1
Сьогодні у Львові неділя. Люди традиційно йдуть до церкви. І от хтось вигадав почати видавати перед церквою повістки у військкомати.

Про це у себе на Фейсбуці написав нардеп Микола Княжицький.

"Телефонують обурені священики. Їм є чого обурюватися. Українські Церкви стали справжньою опорою і для нашої армії і для тимчасово переміщених осіб", - зазначив він.

Княжицький наголосив, що священнослужителі і миряни активно допомагають війську та переселенцям, а запросити у військкомат можна у інший спосіб.

"Значна частина гуманітарки і для війська і для переселенців доставляється українськими церквами. Серед самих священників багато капеланів. І солдатів теж. Мій знайомий , наприклад отець Михайло з села Верхній Ясенів на Івано-Франківщині геройськи загинув на фронті, куди пішов добровольцем.

Церква у нас відділена від держави. Туди йдуть люди за духовним захистом і підтримкою. Це точно не місце, де під час молитви потрібно ходити і роздавати повістки.

Ми всі підтримуємо армію. Українські добровольці гідно захищають країну. Є багато людей, які хочуть мобілізуватися, але їм відмовляють. Розум і відповідальність не мають втрачатися під час війни. Навпаки.
Є багато способів запросити осіб у військкомат. За місцем проживання , на роботі. Це точно не можна робити у храмах", - підкреслив народний депутат.