У Львові обрали переможця із будівництва центру соціальних інновацій УГКЦ

08 червня, 09:55
Суспільство
У Львові обрали переможця із будівництва центру соціальних інновацій УГКЦ - фото 1
У Львові провели Всеукраїнський відкритий архітектурний бліцконкурс на кращу проектну пропозицію із реконструкції нежитлової будівлі на вул. І.Франка, 58 у Центр соціальних інновацій Львівської Провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) УГКЦ, який оголосили ще у грудні 2021 року.

Про це повідомляють Варіанти з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Переможцем конкурсу обрали проект авторського колективу: Валентин Шароватов, Ольга Криворучко, Анастасія Нікуліна, Данило Галанджій, Марія Гасюк, Анастасія Гапанович, Юрій Криворучко, м. Львів.

Друге місце посів проект авторського колективу: Андрій Лесюк, Михайло Когут, Ігор Когут, Катерина Іващук, Марія Школьник, Софія Школяр, Нестор Шевченко, Назар Лупиніс, Олена Вітюк, Сергій Ділай, Софія Довбуш / Guess Line Architects, м. Львів.

Третє місце зайняв проект авторського колективу: Євген Лучик, Юрій Глобчак, Анна Жулин, Юрій Мельота, Денис Васільєв / Globarch group, м. Львів.

"Завданням для архітекторів було запропонувати проектну пропозицію реконструкції двох нежитлових споруд, що належать до території монастиря. Одна із них є історичною будівлею, проте не має охоронного статусу та знаходиться в незадовільному стані. В іншій – діє школа, що несе важливу соціальну функцію, але сильно обмежена у просторі", – наголосив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

У Центрі соціальних інновацій передбачається розміщення центру для дітей з розладами аутичного спектра, приміщень психологічної допомоги та психологічного супроводу, підтримки батьків та дітей, а також просторів, що використовуватимуться для зустрічей молодіжних спільнот.

Додамо, рішення провести архітектурний конкурс виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв ще 19 листопада 2021 року.