• Головна
  • Новини
  • У Львові отці-редемптористи створили монастирську фан-зону...

У Львові отці-редемптористи створили монастирську фан-зону

14.06.2012, 11:10
У Львові отці-редемптористи створили монастирську фан-зону - фото 1
Отці-редемптористи з монастиря св. Альфонса УГКЦ у Львові запрошують уболівальників 15 червня переглянути футбольний матч у спеціально облаштованій фан-зоні.

MonastyrОтці-редемптористи з монастиря св. Альфонса УГКЦ у Львові запрошують уболівальників 15 червня переглянути футбольний матч у спеціально облаштованій фан-зоні. Цього дня на «Донбас арені» у Донецьку гратимуть збірна України та збірна Франції.

Перед початком змагань запланований молебень до Христа Чоловіколюбця.

Під час проведення Євро 2012 отці-редемтористи уже приймали в своїй обителі уболівальників. За повідомленням їхнього сайту, близько ста осіб зібрались увечері 11 червня, щоб разом вболівати за збірну України, яка в матчі чемпіонату Європи зустрічалась зі збірною Швеції.

З початком трансляції увага присутніх була звернута на великий екран, який став джерелом різноманітних емоцій для місцевих вболівальників упродовж двох години.

У привітальному слові о. Михайло Іваняк, редемпторист, процитував Святішого Отця Бенедикта XVI, який з нагоди Євро-2012 закликав, щоб ці важливі спортивні події були пережиті як вираз найблагородніших людських прагнень і дій, у дусі миру та щирої радості. Перед початком матчу присутні помолилися Молебень до Христа Чоловіколюбця та відвідали монастирську каплицю і музей блаженного Миколая Чарнецького. Тоді, нагадаємо, збірна України у поєдинку зі збірною Швеції отримала перемогу.