• Головна
  • Новини
  • У Львові після трирічної реставрації освятять вівтар “Голгофа”...

У Львові після трирічної реставрації освятять вівтар “Голгофа”

11.09.2013, 15:07
У Львові після трирічної реставрації освятять вівтар “Голгофа” - фото 1
Унікальний дерев`яний вівтар “Голгофа” з подвір`я Вірменського собору у Львові освячуватимуть після трирічної реставрації цієї неділі у рамках святкування 650-річниці від часу будівництва Вірменського собору у Львові.

20130911142153-s.jpgУнікальний дерев`яний вівтар “Голгофа” з подвір`я Вірменського собору у Львові освячуватимуть після трирічної реставрації цієї неділі у рамках святкування 650-річниці від часу будівництва Вірменського собору у Львові.

Про це на прес-конференції повідомив настоятель собору отець Теодос, повідомляє Львівський портал.

“650-річчя собору — це така дата, яку ми не могли оминути і готувалися. Зранку хочемо святити вівтар “Голгофа”, потім урочиста Літургія, а потім освятимо Обід любові. Також буде концерт і урочистості в оперному театрі” - сказав він.

За його словами, урочистості розпочнуться в неділю о 9.30. До участі запрошено представника Католікоса всіх вірмен, вірменські громади з різних міст України. Також прибудуть представники з міністерства культури Польщі, польські парламентарі та представники Фундації вірменської спадщини з Польщі. Саме ці установи допомагали у реставрації Вірменського собору у Львові.