У Львові православні семінаристи провели акцію до Дня незалежності Польщі

У Львові православні семінаристи провели акцію до Дня незалежності Польщі - фото 1
11 листопада, в День Незалежності Польщі, з великою вдячністю до польського народу за братню підтримку в нелегкий час війни студенти Львівської православної богословської академії з деканом богословського факультету ігуменом Кіпріаном Лозинським відвідали Личаківське кладовище, де віддали шану спочилим полякам.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці ЛПБА, за благословення митрополита Львівського і Сокальського ПЦУ Димитрія студенти прибирали занедбані польські поховання.

"У цьому відомому некрополі спочивають наші брати і сестри різних національностей і народностей. Багато із них давно не мають у Львові нащадків, які б могли доглядати їх могили. Тож до Дня Незалежності Польщі наші студенти в міру своїх сил прибрали частину таких польських поховань, єднаючись у праці і молитві із тими, чиї нащадки тепер допомагають Україні і українцям боротись з ворогом-агресором.

Нехай цей скромний вчинок буде свідченням любові і підтримки між сусідніми народами, а пам'ять спочилих буде вічною!", — повідомила в академії.

У Львові православні семінаристи провели акцію до Дня незалежності Польщі - фото 102434