У Львові презентуватимуть книгу Глави УГКЦ

29 травня, 15:43
Суспільство
У Львові презентуватимуть книгу Глави УГКЦ - фото 1
У Львівському національному університеті ім. І. Франка 31 травня відбудеться презентація україномовного перекладу книги Глави УГКЦ Святослава «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя».

Про це повідомляє Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Книга вперше вийшла у світ в Італії у 2018 році в формі діалогу з о. Паоло Асоланом, професором Папського латеранського університету в Римі.Захід відбудеться об 11.00 в актовому залі Львівського національного університету ім. Івана Франка за участю Глави УГКЦ та о. Паоло Асолана.

«Скажи мені правду» — це діалог представника наукового середовища західної культури та Предстоятеля найбільшої Східної Католицької Церкви, побудований на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові. Для професора Асолана важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти об’явилися в житті та мученичому свідченні Української Греко-Католицької Церкви, звідси і головне його зацікавлення: якою є її духовна спадщина, історія, а найголовніше — що вона може запропонувати західному секуляризованому світу. Золотою ниткою, що протягається крізь увесь діалог, є питання про правду в добу «постправди».

Автором передмови є кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу (Ватикан), післямову написав Андреа Гальярдуччі, журналіст та ватиканський оглядач.

Переклад на українську мову здійснив Центр італійської мови і культури ЛНУ ім. І. Франка спільно із Секретаріатом Глави УГКЦ в Римі.

Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо».