У Львові просять додати молитву «Отче наш» після хвилини мовчання
Про це повідомили у секретаріаті ЛМР, передає Львівський портал.
Авторкою петиції є Олена Лисенко, яка у своєму зверненні зазначає, що молитва після хвилини мовчання може стати знаком єдності, духовної сили та відповідальності за майбутнє громади.
«Пропоную, щоб після неї у Львові публічно звучала молитва “Отче наш” — як звернення до Бога у вірі, єдності та усвідомленні відповідальності за майбутнє», — йдеться у тексті петиції.
Вона підкреслює, що така ініціатива не суперечить свободі сумління, але може допомогти громаді зміцнити внутрішній духовний зв’язок.
Що далі:
Підписи під петицією збиратимуть протягом 60 днів.
Щоб ініціатива була розглянута міською радою, необхідно зібрати щонайменше 500 підписів.
Раніше Львівський портал повідомляв, що загальноукраїнська хвилина мовчання у Львові ще додатково оголошується через систему оповіщення.