У Львові римо-католицькі монахині зводять притулок для самотніх жінок

У Львові римо-католицькі монахині зводять притулок для самотніх жінок - фото 1
У Львові релігійне згромадження сестер-альбертинок РКЦ в Україні зводить притулок для жінок, яким немає де жити. Будівництво відбувається за гроші релігійних організацій, також допомагають благодійники.

Про це повідомляє Суспільне.

У притулку зможуть жити матері з дітьми та жінки, які втратили дім. За словами монахині сестри Ієроніми, там зможе проживати до 70 людей.

"Зараз бачимо, що у Львові є багато жінок, матерів, які приїхали зі Сходу України. Тут десь живуть на квартирах чи в якомусь осередку. І для них це дуже важко. Знаю, що не мають куди повертатися, бо не мають свого дому. А вже немає навіть міста, Авдіївка, там вже немає де повертатися", — каже сестра Ієроніма (Кондрацька).
Роботи розпочали у 2020 році. Та через пандемію коронавірусу, а згодом — повномасштабну війну, не змогли швидко завершити будівництво.

"Зараз зроблені роботи з облаштування комунікацій, проведена електрика, підведена вода, каналізація до будинку. Зроблена міні-котельня, проводяться роботи з газифікації котельні", — каже головний інженер фірми-підрядника Євгеній Ковтанюк.

Прихисток складатиметься з трьох частин: двох житлових корпусів і костелу між ними. Також там буде спільна їдальня, а ще — пральня та кухня. Монахині також будуть мешкати у прихистку.

"Будуть мешкати жінки самотні з дітьми. Також переселенці зі Сходу України. Вони тут будуть проживати. В кожній кімнаті для жінок передбачена ванна. Зроблені вже повністю всі роботи, крім фарбування і укладання ламінату", — каже представник фірми-підрядника Тарас Куліш.

За словами Тараса Куліша, роботи планують завершити до вересня 2023.