У Львові сьогодні кардинал з Ватикану освятить  храм святого Івана-Павла ІІ

18.07.2020, 11:18
Католики
У Львові сьогодні кардинал з Ватикану освятить  храм святого Івана-Павла ІІ - фото 1
У суботу, 18 липня, о 15.00, у Львові відбудеться відкриття та освячення римо-католицького костелу святого Івана-Павла ІІ. Спеціально для цієї церемонії до Львова прибув представник Ватикану, Папський елемозинарій (розподілювач милостині), кардинал Конрад Краєвський.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

У Месі візьме участь римо- та греко-католицьке духовенство, а також представники Православної Церкви України.

Цьогоріч минає 100 років від дня народження колишнього Папи Римського, святого Папи Івана-Павла ІІ. Тому символічно, що саме 2020 року кардинал Краєвський освятить храм імені цього святого. Новий костел розташований навпроти Львівського іподрому, де 2001 року, під час візиту до Львова Папи Римського Івана-Павла ІІ, відбулися дві служби (у латинському та грецькому обряді) та зустріч із молоддю.

«Іван Павло І І під час свого візиту до Львова кілька разів проїжджав тут, де тепер розташована парафія, названа на його честь, — розповів настоятель храму св. Івана Павла І І отець Григорій Драус. — Ця парафія є продовженням справи Папи Івана Павла І І, і тому не лише вшановує його пам’ять, але діє у двох важливих напрямах: відкриття дверей для Христа (щоб ми стали справді християнами) і нова євангелізація для охрещених і невіруючих. Оскільки осердя нашої парафії свого часу становили саме сім'ї, то біля храму буде освячено сімейний центр, де, зокрема, плануємо цікаві дошкільні активності для дітей. А кардинал Краєвський був серед тих, хто в останні роки життя Івана Павла І І був біля нього поруч, це одна з дуже близьких осіб до Папи».

Парафія св. Івана-Павла ІІ рганізовувала акцію «Римське Різдво», вуличні концерти і заходи для дітей, зокрема, перший літній християнський табір онлайн. Настоятель парафії служить людям у в'язниці та інфекційній лікарні.

Кардинал Краєвський перебуватиме у Львові 17−18 липня на запрошення Митрополита і Архиєпископа Львівського РКЦ Мечислава Мокшицького.

Також у плані візиту кардинала — освячення території будівництва Дому для самотніх та бездомних жінок у Львові, яким опікуватимуться сестри-альбертинки РКЦ. Дім будуть зводити на перехресті вулиць Хлібної і Пимоненка.