У Львові стартував духовний фестиваль «Вітер На-Дії»

23.07.2015, 11:23
У Львові стартував духовний фестиваль «Вітер На-Дії» - фото 1
У місті розпочався унікальний духовний фестиваль, що триватиме протягом 4-х днів. Духовна програма, творчі майстерні, театральні вистави, квести, вечірня молитва за Україну та багато інших цікавих заходів підготували для усіх учасників.

У Львові відбувається ІІ всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії».  На фестиваль приїхали молоді люди з Тернополя, Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Хмельницька, Одеси,  Кіровограду, Ужгорода, а також з гості з Польщі та Італії. Програма заходу – дуже насичена: театральні вистави, концерти, духовний майданчик, тренінги, майстерні і навіть «швидкі побачення».  Організатори події – Комісія у справах молоді УГКЦ.

Впродовж перших двох днів фестивалю учасники з інших міст України мають можливість відвідати відкриті екскурсії містом, а також безкоштовно завітати до музеїв у центрі Львова. У форматі триденного навчального курсу працюватимуть музична, театральна, фото- та відеомайстерня.

viter-nadiyi.jpg

У суботу на фестивалі буде спеціальний духовний майданчик, де проводитимуть  тренінги, роботу  в групах, спілкування, руханки, «вільний мікрофон», брейнстормінг та багато іншого. Це сучасний інтерактивний спосіб розважання та спілкування щодо різних духовних тем. Але якщо учасникам просто захочеться подумати про своє життя, поговорити зі священиком, приступити до сповіді – протягом суботи та неділі для них працюватиме відкритий молитовний майданчик.

Учасники фестивалю також допоможуть воїнам, які перебувають у зоні АТО: кожен зможе долучитися до плетіння маскувальних сіток із групою «Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів».

Для молоді проведуть лідерські тренінги від Інституту лідерства та управління УКУ, а також працюватиме «Відкритий університет», серед лекторів якого і представники Львівської бізнес-школи УКУ.

Усіх учасників чекає особлива музично-євангелізаційна програма  Kerygma PROJECT. «Kerygma Project» – це добра звістка, музика, яка приходить і говорить: «Привіт! Ми – християни, які хочемо сказати тобі щось хороше від Бога і про Бога!». І в результаті це водночас якісна музика та живе християнство.

Особливої уваги заслуговують творчі майстер-класи. Майстерня «Сверлик», фейс-арт, флористика, вироблення прикрас із фетру, твістінг, арт-терапія – кожен зможе навчитися чогось дуже цікавого та унікального.

В рамках «Вітру На-Дії» відбудеться фестиваль молодіжних театрів «На крилах вітру». 7 молодих театральних команд показуватимуть вистави, які не залишать нікого байдужим.

А ще: гаражний розпродаж, буккросінг, велика гра-квест, концерт сучасної християнської музики, оригінальні знайомства у стилі швидких побачень, запалення ватри, вечірня молитва за Україну та багато іншого. А для найвитриваліших – нічний музичний марафон!

«Ми запрошуємо усіх, хто молодий – насамперед серцем, кому цікаво пізнавати, розвиватися, шукати нових горизонтів, кому цікаво просто не сидіти на місці. Ми шукаємо також тих, хто шукає правду», – розповідає голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк.

Організатори запрошують усіх львів’ян долучитися до фестивалю. Основний день заходу – субота, 25 липня. Фестиваль відбуватиметься на території біля Львівської духовної семінарії (вул. Хуторіка, 35).

Організатори події – Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна Семінарія Святого Духа.