У Львові взялися за майно УПЦ МП

У Львові взялися за майно УПЦ МП - фото 1
Мер Садовий наголосив, що доля деяких будівель Московського Патріархату вже вирішена, але в окремих випадках усе складно.

Львівська влада взялася за майно УПЦ Московського Патріархату у місті. Зокрема, одне з приміщень вже вирішили повернути на міський баланс. Про це повідомляє УНІАН.

Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, приміщення УПЦ МП на вулиці Пекарській будуть прийняті на баланс міста. Там розвиватимуть систему реабілітації.

У Львові взялися за майно УПЦ МП - фото 111823

Крім того, Садовий прокоментував нещодавній скандал навколо самобуду на Сихові, який УПЦ МП називає "Свято-Володимирською церквою". За словами мера, його демонтують найближчим часом.

"Прийняли першу ухвалу щодо передачі земельної ділянки Православній Церкві України. Вона належатиме громаді", - зазначив Садовий.

Крім того, очільник міста прокоментував ситуацію щодо храму на вулиці Бобанича. За словами Садового, там ситуація складніша.

У Львові взялися за майно УПЦ МП - фото 111825

"Майно належить релігійній громаді, яка на словах відрікається від МП. Тому тут є два варіанти: офіційно стати Українською церквою, або ж пройти процес націоналізації. Всі необхідні для цього документи вже підготовлено", - зазначив мер.