У Львові з візитом перебуває кардинал Ґерхард Людвіг Мюллер

08 березня, 09:45
Католики
У Львові з візитом перебуває кардинал Ґерхард Людвіг Мюллер - фото 1
У Львові з візитом перебуває німецький кардинал Ґерхард Людвіг Мюллер. 7 березня він відвідав Ратушу та зустрівся з міським головою Андрієм Садовим.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Мер Львова презентував гостю екосистему НЕЗЛАМНІ/ UNBROKEN, де лікують та реабілітують людей з усієї України, які постраждали від російської агресії. Це військові та цивільні, дорослі та діти.

«UNBROKEN – цей дійсно унікальний проєкт. Сьогодні Львів є більш безпечним, ніж інші міста. І ми хочемо, щоб потім подібні проєкти з’являлися в інших регіонах нашої держави», – зазначив Андрій Садовий.

Крім того, під час зустрічі говорили про війну в Україні та ситуацію у Львові зокрема.

«Мої друзі застерігали, що їхати в Україну небезпечно. Але Христос сказав, що добрий пастир не має права втікати, коли він бачить вовка», – зауважив кардинал.

Міський голова подякував гостю за візит та за його принципову позицію стосовно відстоювання християнських цінностей. «Ми слідкуємо за вашими інтерв’ю, за вашими публікаціями. Є добро, а є зло – не може бути чогось посередині. Треба мати сміливість говорити правду. Ви маєте цю сміливість. Тому велика вам подяка», – зазначив Садовий.

Також мер додав, що Львів є прикладом доброї співпраці християнських конфесій. «Львів – унікальне місто, в нас дуже хороша співпраця і католиків, і православних, і протестантів. Ми хочемо показувати приклад, бо є один Бог і всі ми – християни», – наголосив Андрій Садовий.

Кардинал перебуває у Львові у рамках ювілейної конференції з нагоди 100-річчя заснування у Львові Теологічного Товариства та 10-річчя заснування Римо-Католицького Теологічного Товариства в Україні.

6 березня він взяв участь у 60-му пленарному засідання Конференції єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні.

Кардинал Герхард Людвіг Мюллер прочитав лекцію на тему «Місто Бога і місто людини згідно з енциклікою “Deus caritas est” Святішого Отця Бенедикта XVI».

Довідка

Ґерхард Людвіг Мюллер — німецький кардинал Католицької Церкви, Вислужений Префект Конгрегації Науки і Віри при Святійшому Престолі.

Народився у 1947 році у Фінтені, районі Майнца, тодішньої Західної Німеччини. Після закінчення єпископської школи Віллігіс у Майнці вивчав філософію та богослов’я в Майнці, Мюнхені та Фрайбурзі (Німеччина).

У 1977 році отримав ступінь доктора богослов’я.

Впродовж 2002-2012 років був єпископом Регенсбурга.

Служив префектом Конгрегації доктрини віри з моменту його призначення папою Бенедиктом XVI у 2012 році до 2017 року. Голова Міжнародної теологічної комісії, Папської Біблійної Комісії, а також Папської Комісії Ecclesia Dei (2012-2017 рр.).

Возведений до кардинальського рангу в 2014 році.

21 червня 2021 року Папа Франциск призначив його членом Верховного Трибуналу Апостольської Сигнатури.

Читайте також: Кардинал Мюллер: Я захоплююся українськими єпископами — вони відкрито стали на бік правди