У Львові збираються заборонити діяльність УПЦ МП та секти Догнала

15.06.2022, 11:40
Держава
У Львові збираються заборонити діяльність УПЦ МП та секти Догнала - фото 1
У Львівській міській раді підготували проект рішення про заборону діяльності на території Львівської МТГ УПЦ МП та секти Догнала.

Джерела Гал-інфо повідомили, що відповідний проект ухвали про заборону діяльності УПЦ МП вже зареєстрований у Львівській міській раді та найближчим часом буде винесений на розгляд депутатів.

В проекті Ухвали однозначно йдеться про заборону діяльності на території Львівської міської територіальної громади двох антиукраїнських Церков, а саме: УПЦ МП та Української Правовірної Греко-Католицької Церкви "Група Догнала":

"У зв'язку з тим, що їх діяльність носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер, враховуючи факти, які відбулись на території Львівської міської територіальної громади, свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях громадян з боку російських окупантів, зокрема, що стосується діяльності на території України Української Православної Церкви Московського Патріархату та Української Правовірної Греко-Католицької Церкви "Група Догнала", яка призводить до штучного протистояння і розколу українського суспільства на релігійній основі, з метою консолідації українського народу, керуючись ст. ст. 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" міська рада ухвалила:

- Заборонити на території Львівської міської територіальної громади діяльність Української Православної Церкви Московському Патріархату та Української Правовірної Греко-Католицької Церкви "Група Догнала" як таких, що несуть загрозу національній безпеці України".