• Головна
  • Новини
  • У Маріуполі на екуменічному молебні молилися за припинення війни...

У Маріуполі на екуменічному молебні молилися за припинення війни

22.09.2014, 10:13
У Маріуполі на екуменічному молебні молилися за припинення війни - фото 1
На площі Свободи м. Маріуполь 20 вересня 2014 року містяни встановили хрест, закликали всіх людей, що живуть в Україні до покаяння, молилися за припинення війни.

Маріуполь_молебень.jpgНа площі Свободи м. Маріуполь 20 вересня 2014 року містяни встановили хрест, закликали всіх людей, що живуть в Україні до покаяння, молилися за припинення війни.

Цього дня о 17:50 представники християнських церков міста з розп'яттям, іконами і прапорами України здійснили Хресну ходу від Театральної площі в бік площі Свободи. Люди читали молитву "Отче наш", закликали до миру. Учасники несли плакати "Маріуполь - це Україна". 

На площі біля постаменту знесеного пам'ятника Леніну була встановлена імпровізована сцена. Перед присутніми виступили священнослужителі Донецько-Маріупольської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, Донецького екзархату Української Греко-Католицької Церкви, Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви і представники протестантських громад.

Промовці закликали в День міста до загального покаяння всіх людей, що живуть в Україні, до відновлення миру і єдності країни. 

На площі звучала музика і загальна молитва, що об'єднала всі конфесії, які дали згоду на участь у Хресній ході. 

Маріупольці молилися, щоб смерть і руйнування не торкнулися рідного міста. 

Порядок під час проведення Хресної ходи забезпечувався силами МВС. Про це повідомляє сайт Свято-Духівського храму УПЦ КП.