У Маріуполі окупанти знищили будинок молитви церкви «Віфанія»

30 березня, 13:29
Суспільство
У Маріуполі окупанти знищили будинок молитви церкви «Віфанія» - фото 1
29 березня зруйновано та спалено Будинок молитви церкви «Віфанія».

Про це повідомив у Фейсбуці пастор Andreas Patz.

"Красива, унікальна, у своєму плані, будівля. Звичайно не стіни тут були головними, і не краса будівлі, найціннішим тут було те, що пережили багато хто з нас у цих стінах. І тому так боляче. Адже з цією церквою пов'язані найдорожчі"., серцеві та трепетні переживання.

Тут були спілкування, славили Господа найталановитіші музиканти, звучали співи хору і голоси грішників, що каються; тут були весілля, хрещення, проповідувалося Слово Боже; тут завжди були діти, багато дітей... Християни ЖИЛИ і раділи життю. А тепер прийшли варвари, які в цьому місці не мають нічого святого, дорогого, для них це просто цегла, складена у стіни. І яка різниця, хто та що тут має цінного.

Брати під час карантину, коли не було зборів, скористалися нагодою та з любов'ю зробили у залі ремонт. Церква стала світлішою і затишнішою. Я подивився і виявилося, що це останнє фото, яке мені надіслав Сергій Савельєв. Тепер немає з нами його, а вчора не стало будівлі церкви. "Голос крові брата твого кричить до Мене від землі!.."", - написав пастор.