У Мілані відбулося перше зібрання західноєвропейського духовенства УПЦ МП

У Мілані відбулося перше зібрання західноєвропейського духовенства УПЦ МП - фото 1
З 1 по 3 лютого 2023 року, з благословення Митрополита Онуфрія, в передмісті Мілану відбулося Перше Зібрання західноєвропейського духовенства Української Православної Церкви МП під головуванням керуючого закордонними парафіями єпископа Боярського Веніаміна, вікарія Київської Митрополії.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на сайт ВЗЦЗ.

В зустрічі взяли участь понад 30 священнослужителів УПЦ МП, які звершують своє служіння в Бельгії, Великобританії, Данії, Іспанії, Італії, Нідерландах, Німеччині, Португалії, Франції та Швейцарії. Захід також відвідав заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП протоєрей Миколай Данилевич.

У своєму слові Предстоятель Української Православної Церкви МП відзначив важливість такої місії та підкреслив необхідність створення закордонних парафій не тільки як місця для молитви та богослужіння, але й простору для спілкування, «де людина знаходить частинку Батьківщини й таким чином відчуває відраду і втіху в ностальгії за домом, яку переживає кожен мігрант».

Під час зібрання священики обговорили низку пастирських питань та викликів, з якими вони зустрічаються у своєму служінні закордоном. Серед іншого, були розглянуті питання катехизації, створення різноманітних освітніх проектів, духовного супроводу і підтримки сімей, молоді та дітей на парафії.

Також, священики УПЦ МП звершили паломництво до святинь Мілана та вклонились мощам святителя Амвросія Міланського, мученика Віктора та мучениці Наталії.