У Москві проходить Синод РПЦ, на якому Кирил знову заговорив про "канонічні території"

У Москві проходить Синод РПЦ, на якому Кирил знову заговорив про "канонічні території" - фото 1
У четвер, 13 жовтня, Московський Патріарх Кирил очолив чергове засідання Синоду Російської Православної Церкви.  На порядку денному двадцять тем.

Перед початком засідання очільник РПЦ звернувся до членів Синоду зі вступним словом.

«Сьогодні у нас досить широкий порядок денний, що складається з 20 тем, кожна з яких вимагатиме від нас відповідної уваги», — повідомив патріарх Кирил.

«Священний Синод збирається у час, який не можна назвати спокійним, — продовжив очільник РПЦ. — Тому завдання Церкви, яке завжди було, є і буде миротворчою силою, полягає в тому, щоб своїми молитвами, своїми працями, своїм позитивним впливом на суспільство ми могли максимально знімати існуючу напругу і по можливості впливати на ослаблення конфліктів, які можуть призвести до непередбачуваних наслідків».

«Справді, ми переживаємо дуже важливий історичний момент, і Церква як миротворча сила, як сила, якій дана Божа благодать для умиротворення людей, для зміцнення духовного життя, має сьогодні посилити молитву за всі країни, які становлять канонічну територію Російської Православної Церкви», — заявив Кирил.