У Москві відреагували на вчорашнє рішення Помісного Собору УПЦ МП

28 травня, 10:33
Православні
У Москві відреагували на вчорашнє рішення Помісного Собору УПЦ МП - фото 1
У Російській Православній Церкві заявили, що не отримували звернень від УПЦ Московського Патріархату та моляться про збереження єдності.

Про це речник РПЦ Володимир Легойда повідомив у Telegram

"Оскільки на адресу РПЦ не надходило звернень від Української Православної Церкви, ми не можемо реагувати на інформацію, яку ми отримуємо з преси та з інтернету.

Ми молимося за збереження єдності Руської Православної Церкви. Молимося про якнайшвидший настання миру і про припинення кровопролиття. У ситуації, коли зовнішні сили намагаються зруйнувати єдність Руської Православної Церкви, було б з нашого боку найвищою мірою безвідповідально вдаватися до детального коментування рішень, що приймаються у самоврядній Українській Православній Церкві", - заявив Легойда.

Нагадаємо, Помісний Собор УПЦ МП, який відбувся 27 травня у Києві, розглянув питання церковного життя, що виникли внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України та заявив, що не згоден із позицією Патріарха Кирила у питанні війни Росії з Україною. Собор ухвалив відповідні доповнення і зміни до Статуту про управління Української Православної Церкви, що, за їх словами, "свідчать про повну самостійність і незалежність Української Православної Церкви".