• Головна
  • Новини
  • У Моспатріархаті змирилися з тим, що Великдень святкуватимуть без Благодатного вогню...

У Моспатріархаті змирилися з тим, що Великдень святкуватимуть без Благодатного вогню

13.04.2020, 10:40
У Моспатріархаті змирилися з тим, що Великдень святкуватимуть без Благодатного вогню - фото 1
У Російській Православній Церкві заявили, що Благодатний вогонь, який вже майже 20 років привозять зі Святої Землі напередодні Великодня, не є обов'язковим атрибутом цього свята.

У Російській Православній Церкві заявили, що Благодатний вогонь, який вже майже 20 років привозять зі Святої Землі напередодні Великодня, не є обов'язковим атрибутом цього свята. Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

вогонь.jpg

"Традиція принесення з Єрусалима Благодатного вогню - це традиція, яка склалася в порівняно недавні часи. Я добре пам'ятаю радянські часи, коли нічого подібного не було: ми відзначали Великдень без Благодатного вогню, і він від цього не ставав менш благодатним", - сказав глава відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Іларіон в ефірі програми "Церква і світ".

Тому, вважає він, "якщо з якихось причин не вдасться в цьому році принести Благодатний вогонь, то від цього Пасха не буде менш радісною, менш світлою".

Фонд Андрія Первозваного, який традиційно виступає організатором принесення вогню в Москву, вже заявив, що через нинішню епідеміологічну ситуацію роздачі вогню представникам єпархій і всім бажаючим в аеропорту "Внуково" на цей раз не буде - вогонь відразу повезуть до початку патріаршого Богослужіння.