У Мюнхені відбулася презентація книги владики УГКЦ Богдана Дзюраха «Назустріч Різдву Христовому»

30.11.2022, 10:15
Католики
У Мюнхені відбулася презентація книги владики УГКЦ Богдана Дзюраха «Назустріч Різдву Христовому» - фото 1
Апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії владика Богдан Дзюрах презентував книгу «Назустріч Різдву Христовому» 27 листопада 2022 року.

Видавець Богдан Трояновський у відеозверненні так прокоментував це видання: «Ця книга веде нас кожного дня до Христа, який є світлом, через труднощі та випробування. Ці щоденні роздуми завершуються молитвою, яка є найпотужнішою зброєю, яку ми можемо також застосувати у війні з північним сусідом. Бо коли Бог з нами, то і перемога з нами».

У Мюнхені відбулася презентація книги владики УГКЦ Богдана Дзюраха «Назустріч Різдву Христовому» - фото 103638

Під час презентації автор книги поділився особистим переживанням Різдва у дитинстві, оповівши традиції, якими супроводжувалось те таїнственне Свято. Також владика Богдан розповів, як зародилися роздуми про Різдво Спасителя, а відтак і написання цієї книжки. «Я сам потребую щоденної поживи — Божого слова, — поділився своїми думками єпископ. — Це Слово, яке спонукає нас до особистих роздумів, застанови і молитви, у якій ми зустрічаємо Бога віч-на-віч».

Учасники презентації мали можливість поставити авторові запитання, серед яких були питання комерціалізації Різдва, оскільки простежується тенденція витіснення Христа з публічного життя. «Християни мають бути чуйними. Бо те, як ми переживемо Різдво, залежить від нас. Це святкування буде в повноті неповторне, коли воно розпочинатиметься і довершуватиметься молитвою», — сказав єпископ.

У Мюнхені відбулася презентація книги владики УГКЦ Богдана Дзюраха «Назустріч Різдву Христовому» - фото 103637

Ця книга доповнена ілюстраціями ікон сучасних українських іконописців та на 168 сторінках містить духовні розважання про євангельську історію народження Ісуса.

У Мюнхені відбулася презентація книги владики УГКЦ Богдана Дзюраха «Назустріч Різдву Христовому» - фото 103635

Придбати її можна у видавництві «Свічадо». Кошти, пожертвувані учасниками презентації за видання, будуть спрямовані до спільноти «Францисканська молодь» парафії Святого апостола Петра м. Тернопіль, яка щорічно проводить благодійну акцію «Листи до Святого Миколая». Цього року спільнота отримала понад дві тисячі листів від дітей сиріт, дітей з інвалідністю, переселенців та дітей українських військових.

У Мюнхені відбулася презентація книги владики УГКЦ Богдана Дзюраха «Назустріч Різдву Христовому» - фото 103636