У Нікополі росіяни вже втретє влучили в храм

19 лютого, 09:45
Суспільство
У Нікополі росіяни вже втретє влучили в храм - фото 1
Росія продовжує геноцид мирного населення наших міст, артилерією було пошкоджене вже втретє приміщення церкви.

Про це повідомляє пастор церкви "Пробудження" в м. Нікополь Павло Антоник.

Останній приліт по будівлі був 16 лютого.

"Велика подяка надзвичайним братам і сестрам за підтримку та працю. Стільки винесли сміття, привозили будівельні матеріали, нарізали, встановлювали двері, закривали вибиті пройоми, щоб зробити якийсь тимчасовий затишок. Віримо, тримаємося, молимося, рухаємося далі", — написав пастор.

У Нікополі росіяни вже втретє влучили в храм - фото 166075
У Нікополі росіяни вже втретє влучили в храм - фото 166074