У німецькому Гекстері проводитимуть щомісячні україномовні Богослужіння
20.08.2025, 11:00
Україна і світ
У місті Гекстер, що у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія, започаткували регулярні богослужіння для українців. Літургія в церкві святого Миколая тепер відбуватиметься кожної третьої неділі місяця.
Про це повідомляє сайт Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії.
Під час першого Богослужіння душпастир для українців Ігор Тріль наголосив на важливості спільної молитви для тих, хто живе за кордоном.
«Саме молитва спільноти обʼєднує в особливий спосіб навколо Ісуса Христа. Така молитва, як зазначив священник, є джерелом благодаті, зцілення та благословення», – сказав він.
Після Літургії парафіяни помолилися за українців, які віддали життя, захищаючи Україну.
В інші неділі та свята вірні мають можливість взяти участь у літургії у місті Падерборн.